İŞKUR danışmanlığı, Globalsad Yönetim tarafından profesyonel bir şekilde sunulan danışmanlık hizmetleri arasında yer almaktadır. İŞKUR danışmanlığı genel olarak çeşitli İŞKUR teşvik ve süreçleri ile ilgili bireylerin bilinçlendirilmesini ve yönlendirilmesini sağlamaktadır. İŞKUR danışmanlığı işverenlerin söz konusu kurumun sunduğu avantajlardan en iyi şekilde yararlanması için verilen bir hizmettir.
Hibe ve teşvik danışmanlığı firmamızın müşterilerine sunduğu danışmanlık hizmetleri arasında yer almaktadır. Devlet,  İŞKUR ile birlikte kişilere ve firmalara çeşitli destek, hibe ve teşvikler sunmaktadır. Bu doğrultuda söz konusu devlet ve İŞKUR teşviklerinden faydalanmak isteyen kişilerin bu hibe ve desteklere başvurması gerekmektedir. Destek, teşviklerinin şartlarını yerine getiren kişiler başvuru yaparken bazı kritik noktalara dikkat etmelidir. Söz konusu kritik noktalar ile başvurunun kabul olması ya da reddedilmesi mümkün hale gelmektedir.
Siz de bu hibe ve teşviklerden yararlanmak için başvuru yaparken söz konusu noktalara dikkat etmelisiniz. Aksi takdirde başvurunuzun reddedilme ihtimali son derece yüksektir. Bu noktada firmamız sizler için hibe ve teşvik danışmanlığı hizmeti sunmaktadır. Peki, hibe ve teşvik danışmanlığının danışma nedir? Gelin hep birlikte inceleyelim.

İŞKUR Teşvik Danışmanlığı, Globalsad

İŞKUR Danışmanlığı Hizmetinin Kapsamı

Firmalar yapmak istedikleri yatırım için teşvik  başvurusunda bulunabilmektedir. İŞKUR tarafından sunulan teşvikler hizmet kapsamımızda yer almaktadır. Bu noktada İŞKUR’un teşvikleri genel olarak şu şekildedir:
  • Kadın, Genç ve Mesleki Yeterlilik Belgesi Olanların İstihdamı Teşviki
  • İlave İstihdam Teşviki
  • İşsizlik Ödeneği Alanların İstihdamına Yönelik Teşvik
  • Normalleşme Desteği
  • İstihdama Dönüş Teşviki (Prim Desteği)
  • İstihdama Dönüş Teşviki (Geçici İşgücü Desteği)
  • Artı İstihdam Teşviki

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Globalsad Yönetim, kurulduğu günden bu yana müşterilerine en iyi desteği sunmaktadır. Siz de söz konusu danışmanlık hizmetlerinden en iyi şekilde faydalanarak devletin ve çeşitli işletmelerin sizler için sunduğu hibe, teşvik ve desteklere sahip olabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçerek hizmetlerimiz ile ilgili detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Yukarıda bahsedilen İŞKUR’un tüm destek ve teşviklerin diğer tüm desteklerden sizin için en uygun olana başvuru yaparak bu başvuru dahilinde desteklerden rahatlıkla yararlanabilmeniz mümkündür.
0/5 (0 Reviews)