GLOBALSAD YÖNETİM DANIŞMANLIK İÇ VE DIŞ TİCARET A.Ş

Globalsad Hakkında

Danışmanlık hizmetleri ve yönetim süreçlerinde ‘Kolaylaştırıcı’ bir etki yaratmak adına ‘Profesyonel Hizmetler’ sunma bilinciyle kurulduk. Kuruluş felsefemizde yer alan ‘Güven’, ‘Başarı’ ve ‘Sürdürülebilirlik’ ilkeleri çerçevesinde her iş ortağımıza aynı özenle ve anlayışla çözüm üretiyoruz. Üstelik iş ortaklarımızın beklentilerini iyi bir şekilde karşılayarak ihtiyaca yönelik çözümlerle de sıradan bir çözüm ortağı olmadığımızı ispatlıyoruz.
Yenilikçi ve değişime hızlı bir şekilde adapte olabilen yönetim felsefemizi bütün iş süreçlerine yansıtarak farkımızı hissettiriyoruz. Globabsad olarak daima daha iyiyi hedefliyor ve size destek oluyoruz! 5 yıllık tecrübesi ile Tesis Yönetim Hizmetleri ve Yönetim Danışmanlık alanında faaliyet gösteren firmamız teknolojiye hızla adapte olması sonucunda kaliteli hizmetler vermektedir. Bu sayede müşteri karlılığında da ciddi bir artış sağlıyoruz.

Vizyon

Türkiye’de hizmet veren danışmanlık markaları arasında yer alırken sektöre değer katan ve iş ortaklarıyla büyüne bir markaya dönüşmek şirketimizin vizyonunu oluşturur.

Misyon

Hizmetlerimizi iş ortaklarımıza sunarken değer yaratmak ve sürdürülebilir çözümler sunarak en iyiye ulaşmak firmamızın temel misyonudur.
Bizim için başarı; sizlere sürdürülebilir, güvenli ve kaliteli hizmetler sunmaktır.

Golbalsad

Kurumsal, Globalsad
Kurumsal Globalsad
0/5 (0 Reviews)