İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları Yönetimi yönetimsel bir boyutun gelişimi olarak meydana gelmiştir. Çalışanların kendi çıkar ve hedefleri doğrultusunda kendilerini ve işletmeleri geliştirmek amacı ile kullanılan bu yönetim sistemi, günümüzde işletmeler ve çalışanları için son derece önemlidir. İnsan Kaynakları Yönetimi; işletmelerde tüm çalışan personelin işe alınması, yetiştirilmesi ve personelin verimliliğin artırılması için gereken dün desteksel faaliyetleri ifade etmektedir. Hem dış çevre ile hem de iç çevre ile kanunlara uygun bir şekilde yönetilme imkanı sunan çalışmalardan oluşan insan kaynakları çalışanların stratejik bir planlama doğrultusunda yönetilmelerini, seçme, eğitim, ücret, motivasyon, performans değerlendirme, işgören bulma gibi fonksiyonları yerine getirme ve örgüt çalışanlarının istihdam edilmesini sağlayan bir yaklaşım olarak ifade edilebilir . Tesis yönetim hizmetleri profesyonellik gerektirir. Uzun yıllara dayanan tecrübemiz ve uzman kadromuzla hizmete hazırız!

Temizlik Hizmetleri

Temizlik hizmetleri, firmamız tarafından sunulan en önemli hizmetlerden bir tanesidir. Evinizin profesyonel bir şekilde temizlenmesini mi istiyorsunuz? Cevabınız evet ise doğru adrestesiniz. En kaliteli ve kusursuz hizmetleri sizlere sunan firmamız ile iletişime geçerek en kaliteli ve profesyonel ev temizliği hizmetlerinden faydalanmanızdır. Söz konusu firmaların size ev temizliği hizmeti kapsamında sunduklarını ise aşağıdaki gibi detaylı bir şekilde inceleyebiliriz.

Güvenlik Hizmetleri

Özel güvenlik hizmetleri; birey ve kurumların faaliyetlerini sağlıklı bir şekilde sürdürebilmeleri adına ihtiyaç duydukları güvenli ortamın yaratılmasına imkân sağlayan bir hizmettir. Güvenlik ortamının yokluğunda hem bireysel hem de kurumsal görevlerin yerine getirilmesinde ortaya çıkacak noksanlıkların farkında olan Globalsad Yönetim olarak size en sağlıklı çalışma ortamını sunabilmenin gururunu yaşıyoruz.
Tesis Yönetim

Tesis Yönetim

0/5 (0 Reviews)