Haber

SGK Danışmanlığı

SGK Danışmanlığı

SGK teşvik danışmanlığı, işletmeler için en çok gündemde olan konulardan bir tanesidir. Çünkü SGK teşvik danışmanlığı sayesinde işletmelerin ve işletme sahiplerinin maddi olarak desteklenmesi sağlanır. Bu sayede zor durumda olan işletmeler varlığını devam ettirir. Netice olarak da istihdam oranı düşmemiş olur.

Özel sektör içerisinde varolmaya çalışan işletmeler yoğun rekabet içerisinde oldukça zorlanmaktadır. Kıyasıya rekabetin içerisinde varolabilmeleri için SGK teşvik danışmanlığı sayesinde bir nebze olsun nefes alan işletmeler, profesyonel bir ekip ile yönlendirilerek daha güçlü bir statü elde edebilir.

 

SGK Teşvik Danışmanlığına Dahil Hizmetler

SGK teşvik danışmanlığına dahil hizmetler kaspamında bir çok kulvarda destek almanız mümkündür. Tüm teşvikler belirli yasalar tarafından desteklenerek yapılmaktadır. En önemli desteklerden birisi SGK priminin az ödenmesi ile daha fazla tasarruf sağlanmasıdır. Bu hizmet içerisinde desteklenen işverenler, belirli yasalar ile korunmaktadır.

Temel olarak daha az SGK primi ödeyen işletmeler, mali tasarruf elde ederler. Diğer bir destekte ise SGK tarafından desteklenen genç girişimciler, istihdamın arttırılmasını da sağlamak için teşvik edilmektedir. Her teşvik birbirinden bağımsız olduğu için ayrı olarak değerlendirilir ve bütçe hesaplaması ona göre yapılır.

 

SGK Teşviklerinden Kimler Yararlanabilir?

Tüm teşviklerin asıl amacı istihdamın arttırılmasıdır. İşsizlik oranının artması ülke için olumsuzluk ifade eder. Bu sebep ile SGK teşviklerine dahil olmak isteyen tüm işverenler hizmete dahil olabiliyor. Biraz araştırma yapılarak, işverene uygun olan kulvar tespit edilerek, çeşitli avantajlar elde edilebiliyor.

 

Profesyonel SGK Teşvik Danışmanlığı

SGK teşvik danışmanlığına dahil hizmetleri ve SGK teşviklerinden kimler yararlanabilir gibi soruları en iyi cevaplayabilecek kişiler, profesyonel SGK teşvik danışmanlığı ile uğraşan kişilerdir. Profesyonel SGK teşvik danışmanlığı hizmeti, profesyonel ekiplerimiz tarafından sunulmaktadır ve gelen soruları hassasiyet ile cevaplamaktadır.

SGK bünyesinde indirim, muafiyet ve bir çok konuda aklınıza takılan konuları sizlere açıklayarak, aklınızda tek bir soru işareti kalmayana kadar cevaplıyoruz. Yapmanız gereken tek şey sorularınızı bize yöneltmek olacak.

Profesyonel SGK Teşvik Danışmanlığı Size Ne Katar?

Profesyonel SGK teşvik danışmanlığı alanında uzman ekiplerimiz tarafından oluşturulmuştur. Yüksek standartlarda kaliteli bir geri bildirim almak istiyorsanız, bizimle iletişime geçerek sizi yönlendirmemize olanak tanımış olursunuz. Sizleri almak istediğiniz teşvik konusunda yönlendirebilir, sorularınızı doğru cevaplayarak sizlere yardımcı olabiliriz.

Firmamız bünyesinde kullanılan yazılım ile hatalı SGK bildirimlerinin önüne geçerek, işverenleri biraz daha rahatlatıyoruz. Tüm personellerinizin teşviklerini kontrol edebilme konusunda bizden destek alabilirsiniz. Detaylı bilgi alabilmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

#tesvik  #sgktesvik #sgktesvikleri #sgkgirisimcidestegi #sgktesvikdanismanligi #gencgirisimcilik #gencgirisimcilikdestegi #girisimcidestegi  #profesyoneldestek #profesyonelsgkdanismanligi #devlettesvigi #isverendestegi #devletdestegi #isletmetesvigi #girisimcitesvigi  #globalsad

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.