Haber

İŞKUR Teşvik Danışmanlığı

İŞKUR Teşvik Danışmanlığı

İŞKUR danışmanlığı sayasinde bireyler çeşitli İŞKUR teşvik süreçleri hakkında bilgi sahibi olur ve gerekli yönlendirmeler konusunda destek alır. İŞKUR danışmanlığı bireylere işverenin sunduğu avantajlardan en iyi şekilde faydalanması için hizmet veren bir alandır. Nitekim Globalsad Yönetimi de bu alanda profesyonel danışmanlık hizmeti vermektedir.

Globalsad İŞKUR teşvik danışmanlığı sağlarken, müşterilerine hibe konusunda da yardımcı olabilmek için fikir sunmaktadır. Devlet ile İŞKUR birlikte, bireylere ve işletmelere birçok destek sağlamakla birlikte hibe konusunda yardımcı olmaktadır. Bu avantajlardan faydalanmak isteyen birey veya şirket sahipleri ilgili başvurularda bulunmalıdır. Başvuruların değerlendirilmesi aşamasında bazı kritik noktalar da dikkete alınmaktadır. Söz konusu noktalar, başvurunun olumlu yada olumsuz sonuçlanmasında büyük etken olmaktadır.

Eğer siz de işletmeniz adına hibe almak veya sunulan avantajlardan yararlanmak istiyorsanız ilgili mevzuatları dikkatle incelemelisiniz. Eğer size karışık geliyor ve yeterince anlaşılamıyorsa, İŞKUR teşvik danışmanlığı adına tüm cevaplayamadığınız soruları sizler için cevaplayarak, sizlere yardımcı oluyoruz.

 

İŞKUR Teşvik Danışmanlığı Neleri Sunar?

Birçok firma yatırım yapmak için teşvik programlarından yararlanabilmektedir. İŞKUR ile sunulan bu hizmetler teşvik başlığı altında yer almaktadır. Genel olarak teşvikler şu şekilde karşımıza çıkmaktadır;

İşsizlik ödeneği alan bireylerin tekrardan istihdamının sağlamasına yönelik teşvikler, ilave olarak istihdama teşvik etme, mesleki yeterlilik belgesi sahibi olanların, kadın ve gençlerin istihdama teşvikleri, artı istihdam teşvikleri, normale dönme desteği ve daha birçok İŞKUR teşviği bulunmaktadır. Tüm bu teşviklerin net bir şekilde öğrenilebilmesi için İŞKUR teşvik danışmanlığı bünyesinde bizimle iletişime geçerek destek alabilirsiniz. Tüm sorularınızı yanıtlamak için hazırız.

 

Neden Globalsad’ı Tercih Etmelisiniz?

Globalsad Yönetimi müşterilerine ilk günden itibaren en iyi desteği sağlamaktadır. Sizi söz konusu teşvik modellerinden en iyi şekilde faydalandırarak, çeşitli konularda hibe ve teşvik almanıza vesile olmaktadır. Nitekim birçok işletmeye teşvik verilmektedir fakat işletme sahipleri bu teşviklerden faydalanamamaktadır. Tam bu noktada devreye Globalsad giriyor ve gereken teşvikleri almanız noktasında sizlere yardımcı oluyoruz. Gerek aklınıza takılan soruları cevaplıyor, gerekse sizleri yönlendirme konusunda yanınızda oluyoruz. Eğer aklınıza takılan herhangi bir soru olur ise, bizimle iletişime geçebilir güvenilir bilgiler elde edebilirsiniz. Unutmayın ki yönlendirmelerimiz sayesinde bir adım önde olacaksınız.

 

#globalsad #iskur #iskurtesvik# iskurdanismanligi #iskurhibe #iskurtesvikdanismanligi #iskurbilgi #iskurbasvuru #iskuristihdam #iskuryardim #devletdestegi #devlethibe #devlethibesi #hibe #hibedestek #tesvik #hibetesvigi #tesvik #hibeal #iskurdanisma

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.